تبلیغات بنری در ایران بروکر

تبلیغات در پربازدیدترین وبسایت تخصصی نقد و بررسی بازارهای مالی امکان پذیر شد. ایران بروکر مفتخر است به عنوان اصلی‌ترین مرجع در زمینه بروکرها و صرافی‌های رمزارز، با پشتوانه چندین ساله خود در زمینه آموزش، تحلیل، نقد و بررسی بازارهای مالی برای کاربران ایرانی داخل و خارج از کشور، بستر تبلیغاتی خود را برای مشتریان فراهم کند. این وبسایت یکی از مورد اعتمادترین منابع تخصصی در زمینه بازار فارکس می‌باشد که همیشه سعی کرده با بی‌طرفی کامل، به نقد و بررسی فعالان این حوزه بپردازد.

ما با آموزش و در اختیار گذاشتن ابزارهای مناسب برای کاربران خود، همیشه سعی کردیم اعتماد جامعه معامله‌گران حرفه‌ای و مبتدی را جلب کنیم.

یکی از بهترین روش‌های تبلیغ بر بستر اینترنت، تبلیغ بنری در سایت‌ها می‌باشد. این نوع از تبلیغ در برند سازی و دیده شدن محصول و خدمات نقش مهمی دارد. از طریق تبلیغ بوسیله ما، شما در ویترین یکی از پر بازدیدترین وبسایت‌های نقد و بررسی بروکر و صرافی، و همچنین خدمات آموزشی قرار خواهید گرفت.

بواسطه تبلیغ شما در وبسایت ، کاربران زیادی تبلیغ شما را مشاهده خواهند کرد که این امر سبب گسترش فعالیت و خدمات شما خواهد شد. ما این امکان را برای شما فراهم می‌کنیم که از طریق تبلیغ بنری با کمترین هزینه، کسب و کار آنلاین خود را گسترش دهید.

بنرهای تبلیغاتی که به نمایش گذاشته خواهند شد در ابعاد مختلف و استاندارد می‌باشند. با توجه به نیاز خود می‌توانید جایگاه نمایش آنها را انتخاب کنید تا بیشترین بازخورد و نتیجه را دریافت کنید. در ادامه می‌توانید جایگاه نمایش بنرهای تبلیغاتی خود در سایت را مشاهده، و مکان مناسب را انتخاب کنید.

کد 1 – سایدبار بروکرها

جایگاهساید بار تمامی بروکرها
توضیحات سایز 120 در 285 به صورت افقی در سایدبار تمامی بروکرها
مشاهده کلیک کنید

کد 2 – سایدبار صرافی ها

جایگاهساید بار تمامی صرافی ها
توضیحات سایز 120 در 285 به صورت افقی در سایدبار تمامی صرافی ها
مشاهده کلیک کنید

کد ۳

جایگاه ساید بار تمامی مطالب سایت + تمامی بروکرها + تمامی صرافی ها + صفحه اول سایت
توضیحات سایز 120 در 285 به صورت افقی
مشاهده کلیک کنید

کد ۴

جایگاه پایین همه مطالب سایت
توضیحات سایز 90 در 600 به صورت افقی
مشاهدهکلیک کنید

لازم به ذکر است تمام بنرهای تبلیغاتی با تگ تبلیغات منتشر میشوند.

تبلیغ افرادی که با روش های عوام فریبانه سعی در جلب مشتری دارند یا کسانی که فعالیت آن‌ها شائبه‌ی کلاهبرداری دارد انجام نمی شود.

برای سفارش تبلیغات به «تلگرام ایران بروکر» پیام دهید.

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.