خبر جعلی تحریم ایرانیان توسط بروکر آلپاری!

تحریم ایرانیان توسط بروکر آلپاری
فهرست مطالب
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  معامله‌گران ایرانی این روزها با خبری مواجه شدند که همه را غافلگیر کرد! خبر تحریم ایرانیان توسط بروکر آلپاری، چند روزی است که در گروه‌ها و کانال‌های مخصوص فارکس به گوش می‌رسد و بسیاری را نگران کرده است. آیا بروکر آلپاری با ایران قطع همکاری کرده است؟! در ادامه صحت این خبر را بررسی خواهیم کرد.

  آیا بروکر آلپاری ایرانیان را تحریم کرده است؟!

  اگر تریدر با سابقه و حتی مبتدی فارکس باشید، قطعا نام بروکر آلپاری را شنیده‌اید. این بروکر یکی از کارگزارانی است که بیشترین تعداد مشتری ایرانی را داشته، و به همین دلیل خبر اعمال تحریم بروکر آلپاری علیه ایرانیان بشدت همه را نگران کرده است.

  خبر تحریم ایرانیان توسط بروکر آلپاری از گروه‌های تلگرامی و با یک عکس شروع شد!

  تحریم ایرانیان توسط بروکر آلپاری

  عکسی که مشاهده کردید توسط یکی از کاربران منتشر شده و ادعا کرده که بروکر آلپاری حساب‌های این مشتری را مسدود کرده است. از این رو بلافاصله با پشتیبانی رسمی بروکر آلپاری تماس گرفتیم تا موضوع را پیگیری کنیم.

  alpari news 1

  شایعه مسدود شدن حساب‌ ایرانیان توسط بروکر آلپاری صحت نداشته، و از سمت بروکر تکذیب می‌شود.

  شایعه تحریم ایرانیان توسط بروکر آلپاری صحت ندارد!

  پس از بررسی‌های انجام شده متوجه شدیم که اکانت پشتیبانی که مشتری از آن اسکرین شات گرفته است، متعلق به بروکر آلپاری نبوده و جعلی است. همچنین از آنجایی که این شخص مدارکی دال بر مسدود شدن حساب‌هایش ارائه نکرد، نتیجه می‌گیریم که کل این پیام جعلی می‌باشد.

  پیشنهاد ما این است که اخبار مربوط به بروکرها را از منابع مطمئن پیگیری کنید و درگیر شایعه‌پراکنی‌های یکسری افراد سودجو نشوید.

  همچنین توجه داشته باشید که افرادی با جعل اکانت‌های پشتیبانی بروکرهای فارکس، قصد سواستفاده از معامله‌گران را دارند. پیشنهاد میکنیم از طریق صفحه بروکرهای فارکس، نسبت به ارتباط با پشتیبانی رسمی هر بروکر اقدام نمایید. شما می‌توانید با کلیک بر روی گزینه”بررسی بروکر”، آیدی تلگرام رسمی آن را مشاهده کنید.

  فهرست مطالب
   برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

   ممکن است دوست داشته باشید

   بروکرهای منتخب
   یو اس جی
   روبوفارکس
   ارانته
   آمارکتس
   آلپاری
   اچ وای سی ام
   صرافی‌های منتخب
   کوکوین
   کوینکس
   نوبیتکس
   بینگ ایکس
   اکسیر
   والکس

   این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.