امتیاز ایران بروکر:
6.2/10
تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

معرفی و بررسی بروکر ارانته | Errante

بررسی تخصصی بروکر ارانته Errante ✔️ بروکر جدید بازار فارکس

در سال‌های اخیر شاهد ظهور بروکرهای جدیدی بودیم که همگی با هدف آسان کردن معامله در بازارهای جهانی شکل گرفتند. این بروکرها با خدمات گسترده شرایطی را محیا کردند تا تریدرها بتوانند با اطمینان کامل و در یک محیط امن اقدام به سرمایه‌گذاری و خرید و فروش کالاها، شاخص‌ها، ارزها و موارد دیگر نمایند. یکی از این بروکرهای نوظهور ارانته است که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم.

نام بروکر

ارانته | Errante

خدمات به ایران

دفتر مرکزی

قبرس

سال تأسیس

2018

امتیاز کاربران

3.6
(12)

تلفن

0035725253300

ایمیل

رگوله اصلی

CySec 

رگوله برای ایرانیان

FSA

حداقل واریزی

50 دلار

حداکثر لوریج

1:500

نمادهای معاملاتی

بیش از 50 نماد معاملاتی

پلتفرم‌های معاملاتی

Metatrader 4, Metatrader 5

واریز و برداشت

ریالی, پرفکت‌مانی, بیتکوین, تتر, ریپل, اتریوم

پشتیبان تلگرام

پشتیبانی فارسی

کپی تریدینگ

حساب اسلامی

اجازه اسکالپ

افشای ریسک: همه بروکرها اشکالاتی دارند. مسئولیت انتخاب بروکر و سود و ضرر افراد به عهده خود آنان است و «ایران بروکر» در این‌باره مسئولیتی ندارد.

فهرست مطالب
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  ورود به وبسایت اصلی بروکر ارانته | Errante

  در سال‌های اخیر شاهد ظهور بروکرهای جدیدی بودیم که همگی با هدف آسان کردن معامله در بازارهای جهانی شکل گرفتند. این بروکرها با خدمات گسترده شرایطی را محیا کردند تا تریدرها بتوانند با اطمینان کامل و در یک محیط امن اقدام به سرمایه‌گذاری و خرید و فروش کالاها، شاخص‌ها، ارزها و موارد دیگر نمایند. یکی از این بروکرهای نوظهور ارانته است که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم.

  آموزش ویدئویی ثبت نام در بروکر ارانته

  شما کاربران گرامی میتوانید نسخه با کیفیت این ویدئو و همچنین آموزش‌های دیگر وبسایت ایران بروکر را از کانال‌های ما در آپارات و یوتوب مشاهده کنید.

  بررسی بروکر ارانته Errante

  بروکر ارانته از جدیدترین بروکرهایی است که وارد بازار شده و به نظر می‌رسد اگر خدمات خود را به همین شکل در آینده هم ادامه دهد آینده مناسبی در انتظار آن باشد.

  این بروکر در سال 2018 تاسیس شد که به نسبت بروکرهای قدیمی سابقه کمتری از نظر فعالیت دارد. برای کاربران اعتماد به یک بروکر تازه کار کمی دشوار است که این امر خود چالشی بزرگ برای بروکر ارانته می‌باشد.

  اما با این وجود بروکر Errante در طی مدت زمان کمی که وارد بازار معاملات شده است، به دلیل خدمات مناسب خود موفق شده است مشتریان زیادی جذب نماید.

  شاید بتوان گفت که اگر Errante بتواند خدمات مناسب خود را به همین شکل ادامه دهد می‌توان انتظار داشت که به عنوان یک رقیب تازه نفس برای بروکرهای قدیمی شناخته شود.

  در ادامه، موضوعات تخصصی را درباره این کارگزاری و به ترتیب اهمیت، بیان خواهیم کرد.

  طبق معمول، اولین نکته در انتخاب بروکر بررسی امنیت و اعتبار آن است.

  ارانته

  آیا بروکر ارانته معتبر است؟

  بروکر Errante دارای 2 رگولاتوری FSA و CySec  است.

  ارانته تحت نظارت رگولاتوری سایسک با شماره ثبت 383/20 قرار دارد. این رگولاتوری مختص کاربران اروپاست و شامل ایرانیان نمی‌شود.

  رگوله FSA یکی از رگوله‌های آفشور است که اعتبار بالایی ندارد. Errante توانسته رگوله قبرس را برای شعبه اصلی دریافت نماید که اعتبار قابل قبولی دارد. می‌توان گفت این بروکر به طور کلی اعتبار مناسبی دارد هرچند به مشتریان ایرانی با رگوله متوسط FSA خدمات بدهد.  

  بررسی وبسایت بروکر ارانته

  اولین گزینه‌ای که کاربران برای بررسی یک بروکر معتبر انتخاب می‌کنند، مراجعه به وبسایت بروکر است. 

  کاربران باید بتوانند در وبسایت بروکر به راحتی به تمامی اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند. خوشبختانه وبسایت بروکر Errante با رابط کاربری خوب این امر را فراهم کرده است.

  شما در وبسایت بروکر Errante براحتی می‌توانید به اطلاعاتی همچون رگوله، انواع حسابها، نمادهای قابل معامله و غیره دسترسی داشته باشید.

  بروکر Errante در وبسایت خود زبان فارسی را پشتیبانی می‌کند که این خود یک امتیاز برای بروکر نزد کاربران ایرانی محسوب می‌شود.

  حساب های معاملاتی بروکر ارانته

  در ادامه بررسی بروکر ارانته بهتر است ابتدا نگاهی به حساب‌های معاملاتی آن داشته باشیم. این کارگزاری نسبتا جدید فارکس، چهار حساب مختلف را برای کاربران خود، فراهم کرده است. حساب استاندارد، پرمیوم، وی آی پی و نهایتا حساب Tailor Mode در اختیار شما قرار گرفته است. ویژگی هر حساب در جدول زیر نشان داده شده است.

  Standard

  $ 50
  حداقل دپازیت
  • میانگین ۱ پیپ
  • لوریج: ۱:۵۰۰
  • بونوس تا %30
  • استاپ اوت: ۲۰٪
  • بدون کمیسیون
  محبوب

  Premium

  $ 1000
  حداقل دپازیت
  • میانگین ۰.۷ پیپ
  • لوریج: ۱:۵۰۰
  • بونوس تا %30
  • استاپ اوت: ۲۰٪
  • بدون کمیسیون

  VIP

  $ 5000
  حداقل دپازیت
  • میانگین ۰.۲ پیپ
  • لوریج: ۱:۵۰۰
  • بونوس تا %30
  • استاپ اوت: ۲۰٪
  • کمیسیون ۳ دلار

  Tailor Mode

  $ 15000
  حداقل دپازیت
  • شناور از ۰ پیپ
  • اهرم پایین در دسترس است
  • بونوس تا %30
  • %100
  • کمیسیون ۲ دلار

  بهترین حساب معاملاتی Errante

  حساب‌های بروکر Errante تنها در میزان واریز اولیه و مقدار اسپرد با هم تفاوت دارند. در حسابهای استاندارد و پرمیوم برای شما فقط اسپرد محاسبه میشود.  در دو حساب دیگر اسپرد شما کمتر خواهد بود اما در عوض به ازای هر لات 2 تا 3 دلار کمیسیون پرداخت می‌کنید.

  از جمله ویژگی‌های حساب های این کارگزاری، باید به موارد زیر اشاره کنیم:

  1. حساب ECN VIP: این حساب مخصوص کاربران وی آی پی بوده و کاربران باید حداقل 5 هزار دلار برای افتتاح حساب واریز اولیه داشته باشند. این حساب 3 دلار در لات از کاربران کمیسیون دریافت می کند و اسپرد آن 0.2 پیپ است.
  2. حساب ECN استاندارد: دومین حساب بروکر  Errante به حداقل 50 دلار واریز اولیه برای افتتاح حساب نیاز دارد و میزان اسپرد آن 1 پیپ است.
  3. حساب Tailor Made: این حساب دارای اسپرد 0.0 پیپ بوده و نیاز به واریز اولیه 15 هزار دلار برای افتتاح حساب دارد. در هر لات نیز 2 دلار کمیسیون از کاربران دریافت می کند.
  4. حساب ECN Premium: در این نوع از حساب ، حداقل میزان شارژ اولیه باید 1000 دلار باشد و اسپرد آن نیز به میزان 0.7 پیپ کاهش خواهد یافت.
  ارانته

  حساب‌های بدون سوآپ یا اسلامی

  حساب‌های اسلامی یا بدون سوآپ مختص معامله گرانی است که به دلیل مسائل شرعی و یا تریدهای بلند مدت تمایلی به پرداخت بهره شبانه ندارند. 

  بسیاری از بروکرها در برخی از حساب‌های خود این ویژگی را برای کاربران خود فراهم کرده‌اند. اما بروکر ارانته در تمامی حساب‌های خود سوآپ دریافت نمی‌کند که این امر یکی از ویژگی‌های این بروکر است. شما در این بروکر بر روی هیچ نمادی (نفت، فلزات، جفت ارزها و غیره) سوآپ پرداخت نمی‌کنید.‌

  البته لازم به ذکر است که این قابلیت فقط برای 10 روز اعتبار دارد و از روز یازدهم سوآپ برای شما محاسبه خواهد شد.

  شارژ حساب Errante بروکر (واریز و برداشت)

  بروکر ارانته Errante نیز همچون دیگر بروکرهای محبوب در جهان، از روش های واریز و برداشت متنوعی پشتیبانی می کند. از این رو کاربران قادر هستند به روش های مختلفی در این بروکر اقدام به شارژ حساب خود نموده و یا از آن برداشت کنند.

  از جمله روش های واریز و برداشت ارانته باید به روش های زیر اشاره کنیم:

  • برداشت و واریز با بیت کوین
  • برداشت و واریز با اتریوم
  • واریز و برداشت با پرفکت مانی 
  • واریز و برداشت از طریق حواله بانکی
  • واریز و برداشت با ریپل
  • برداشت و واریز با تتر 
  • واریز و برداشت ریالی 

  در میان تمامی این روش ها، مهمترین روش واریز و برداشت ریالی است که می توان از صرافی های معتبر اقدام به انجام این کار نمود. به همین دلیل کاربران ایرانی با اطمینان از بروکر ارانته Errante برای سرمایه گذاری و انجام معامله در بازارهای مختلف استفاده می کنند. 

  اسپردها

  بروکر ارانته را می‌توان جز کارگزاری‌هایی قرار داد که کمترین اسپرد را از مشتریان خود دریافت می‌کند. این موضوع یکی دیگر از ویژگی‌های این بروکر تازه کار می‌باشد. در زیر به میزان اسپرد دریافتی توسط بروکر ارانته بر روی چند جفت ارز پر طرفدار نگاهی می‌اندازیم.

  • جفت ارز EUR/USD : میانگین اسپرد 1.03 پیپ
  • جفت ارز GBP/USD : میانگین اسپرد 1.30 پیپ
  • جفت ارز USD/JPY : میانگین اسپرد 1.07 پیپ
  • جفت ارز USD/CHF : میانگین اسپرد 1.50 پیپ
  • اسپرد طلا : میانگین اسپرد 36 پیپ
  • اسپرد بیتکوین : تقریبا 65 دلار
  ارانته

  پشتیبانی

  همیشه داشتن پشتیبانی قوی و سریع یکی از فاکتورهای اصلی برای انتخاب بروکر مناسب بین کاربران بوده است. خوشبختانه بروکر ارانته خدمات پشتیبانی به زبان فارسی را ارائه می‌دهد.

  شما می‌توانید از طریق تلگرام بین ساعات ۹ صبح تا ۲۴ شب شب با پشتیبانی بروکر ارانته در تماس باشید. امیدواریم در آینده پشتیبانی 24 ساعته شود.

  بررسی کلی بروکر ارانته

  بروکر ارانته یکی از بروکرهای تازه واردی است که به خاطر تیم قوی، پشتیبانی مناسب و تنوع حساب‌های معاملاتی در بین معامله گران طرفدار پیدا کرده است. شاید در نگاه اول سابقه کم این بروکر ما را برای ثبت نام در آن دچار تردید کند. اما واقعیت این است که بروکر ارانته با ویژگی‌های خوبی از جمله اسپردهای کم، تنوع دارایی های معاملاتی، پشتیبانی فارسی و غیره در سطح بروکرهای مطرح بازار قرار می‌گیرد.

  امیدواریم این بروکر در آینده با پشتیبانی از مشتریان خود و ارائه خدمات با کیفیت به یکی از منتخبین ایران بروکر تبدیل شود.

  پرسش‌های متداول

  بله. این کارگزاری تحت نظارت دو رگوله FSA و CySey فعالیت کرده که هر دو رگولاتوری به عنوان جواز فعالیت معتبر به شمار میروند.
  کارگزاری Errante چهار حساب مختلف با نام های استاندارد، پرمیوم، وی آی پی و نهایتا Tailor Mode را ارائه کرده است. با توجه به حداقل مبلغ شارژ حساب، حساب استاندارد بیشترین محبوبیت را در بین این چهار حساب دارد.
  کارگزاری ارانته شش روش واریز و برداشت معرفی کرده که در بین آنها، روش واریز و برداشت ریالی نیز وجود دارد.

  مزایا

  معایب

  نظر شما درباره‌ی بروکر ارانته | Errante چیست؟

  دنبال‌کردن
  اطلاع از
  guest
  18 دیدگاه
  جدید‌ترین
  قدیمی‌ترین پرطرفدارترین
  بازخوردهای درون متنی
  دیدن همه نظرات
  حبیب

  ارانته اسپردهای خوب و معقولی داره. اسپرد شبانه مثل بقیه بروکرها بالا میره اما جالبیش اینه که تقریبا ثابته و نوسان شدید نداره. عیب بزرگش مشکل در اتصاله . متاسفانه قطعی زیاد و عدم اتصال پایدارش هست. اول باید با تغییر آی پی سرور اتصال مناسب را پیدا کنی و فاجعه وقتیه که ممکنه بعد از مدتی اون آی پی قطع بشه و دنبال یه آی پی دیگه باید بگردی!!! برای کسانی که پای سیستم نیستن یا از ربات استفاده میکنن خیلی بده!

  محمد
  امتیاز کاربر :
       

  من چند هفته‌ای هست از این بروکر استفاده می‌کنم واقعاً کیفیت این بروکر بدون اغراق مثال زدنیه و پشتیبانی پاسخگو و واریز و برداشت ریالی که نرخ ثابتیم داره به نظرم نکات مثبتی هست تا به اینجا از ارانته دیدم امیدوارم این کیفیتشون رو از دست ندن.

  امیرعباس

  سلام . بروکر ارانته,بینهایت عالیه . من به اشتباه , یک سوال بصورت اعتراض برام پیش اومده بود و با پیام متنی براشون ارسال کردم و اونها با پیام پاسخ مرا دادند اما من اظهار کردم که توجیه نشدم , خیلی زود تلفنی با من تماس گرفتند و دلسوزانه کلی به من توضیح دادند و حتی تعداد زیادی تصویر برام فرستادند تا جائیکه من کلا شرمنده و پشیمان شدم که چرا مزاحم این انسانهای خوب شدم و وقتشونو گرفتم!. واقعا همه چیزشون عالیه%

  ناشناس

  با سلام..اسپرد در ارانته برای یورو دلار بین یازده یا دوازده هست…چطور شما می گید یک و خورده ای هست؟

  کارشناس ایران بروکر

  سلام. دوست عزیز 11 پیپتی که شما میفرمایی میشه هموم 1.1 پیپ که ما میگیم. ممنون از سوالتون

  علیرضا

  سلام
  اول ممنونم از سایت خوبتون که خیلی اطلاعات ارزشمند داره
  من سوالم اینه که میشه تو این بروکر سهام های آمریکا مثل تسلا و اپل و نتفیلیکس هم ترید کرد یا نه؟ ممنون

  NEO

  سلام داداش خسته نباشیداین بروکرم کپی تریدینگ داره که توی سایتش موجوده نمیدونم چرانوشتیدکه نداره.

  بینام

  سلام.تشکر بابت سایت خوبتون.
  لطفا بفرمایید تا جایی که خودتون دیدید این بروکر های فعال در ایران حداکثر تا چه مبلغی رو به مشتریان خود پرداخت کردند.؟

  ناشناس

  با توجه به توضیحاتتون بروکر خیلی خوبی باید باشه
  چرا توی بروکرهای منتخب شما نیست ؟

  ناشناس

  میشه بگین تعداد کاربرانش چقد هست

  کیومرث

  یشتیبانی بسیار قوی و پاسخگو دارند ثبت نام و کنترل مدارک هویتی بسیار سریع انجام شد

  ناشناس

  معایبش رو ننوشتید که !!!

  بروکرهای منتخب
  یو اس جی
  بروکر روبو فارکس | roboforex
  روبوفارکس
  بروکر آمارکتس
  آمارکتس
  آلپاری
  فیبوگروپ
  فیبو گروپ
  HYCM
  اچ وای سی ام
  سایر بروکرها
  ویندزور
  آی سی ام کاپیتال
  ارانته
  دلتا
  دلتا اف ایکس
  بروکر آی اف سی
  آي اف سی
  گرند کاپیتال
  اف ایکس چویس
  نورد اف ایکس
  فارکس چیف
  فرش فارکس
  لایت فارکس
  لایت فارکس
  جاست فارکس
  اف بی اس
  اف بی اس
  اوربکس
  کاپیتال اکستند
  کاپیتال اکستند
  تریدرزوی
  تریدرزوی

  این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.