مسابقه بروکر اوربکس با جایزه 4 کیلوگرمی طلا!

جایزه بروکر اوربکس

اگر معامله‌گر فارکس هستید، شاید مایل باشید در مسابقه بروکر اوربکس شرکت کنید! بروکر اوربکس برای تشویق تریدرها به ثبت نام، و جذب مشتری، اقدام به اجرا یک مسابقه با جایزه‌ای به ارزش 4 کیلوگرم طلا کرده است!

اوربکس یکی از بروکرهای قدیمی بازار فارکس است که به ایرانیان نیز خدمات ارائه می‌دهد. برای آشنایی با مسابقه بروکر اوربکس، تا انتها با ما همراه باشید.

مسابقه بروکر اوربکس با 6 برنده!

بروکر اوربکس به مناسبت یازدهمین سالگرد تاسیس خود، طی یکسال، و هر 3 ماه یکبار، به قید قرعه، به 6 نفر از مشتریانش شمش طلا جایزه می‌دهد!

در حال حاضر 2 قرعه کشی انجام، و جوایز به برندگان اهدا شده است. در حال حاضر، برای شرکت در دو قرعه کشی دیگر، تا پایان سال میلادی 2022 فرصت دارید.

مسابقه بروکر اوربکس

شرایط شرکت در قرعه کشی بروکر Orbex

برای شرکت در مسابقه بروکر اوربکس، و شانس برنده شدن جایزه، مراحل زیر را انجام دهید:

 • در حساب زنده بروکر اوربکس ثبت نام کنید.
 • حداقل 20 لات(با اهرم 1:500) معامله کنید.
 • کد قرعه کشی را در ایمیل خود دریافت کنید.
مسابقه بروکر اوربکس

به این نکته دقت کنید که اهرم حساب شما باید 1:500 باشد. پس از اینکه 20 لات را معامله کردید، کد قرعه کشی بصورت خودکار به آدرس ایمیل شما ارسال می‌شود. لازم بذکر است که با هر 20 لات معامله، یک کد قرعه کشی بنام شما ثبت می‌شود، پس هر چه میزان معالات شما بیشتر باشد، تعداد کد قرعه کشی بیشتری دریافت می‌کنید، و شانس برنده شدنتان بالاتر می‌رود.

جوایز قرعه کشی بروکر اوربکس

جوایز هر دوره قرعه کشی، به شش نفر اعطا می‌شود(مجموعا 1 کیلوگرم طلا). این جوایز عبارتند از:

 • نفر اول: شمش طلای 350 گرمی
 • نفر دوم: شمش طلای 200 گرمی
 • نفر سوم: شمش طلای 150 گرمی
 • نفر چهارم تا ششم: شمش طلای 100 گرمی
مسابقه بروکر اوربکس

از طریق صفحه بررسی بروکر اوربکس، جزئیات این بروکر را مشاهده نمائید. از طریق لینک ثبت نام بروکر اوربکس، شانس خود را برای برنده شدن امتحان کنید.

فهرست مطالب
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  ممکن است دوست داشته باشید

  این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.