دانلود اندیکاتور Master | ابزاری همه کاره برای معامله‌گران فارکس

فهرست مطالب
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  اندیکاتور Master یک اندیکاتور همه کاره و تمام‌عیار برای معامله‌گران است که مانند آچار فرانسه تمامی اطلاعات چارت از جمله محاسبه‌ی ارزش دلاری هر لات را برای معامله‌گران به نمایش می‌گذارد.

  معرفی اندیکاتور Master

  اندیکاتور Mastet یک اندیکاتور کمکی بوده که اطلاعات زیادی مانند محاسبه‌ی ارزش دلاری هر لات، مقدار اسپرد، مقدار سواپ، مقدار لحظه‌ای آر اس آی، مقدار لحظه‌ای استوکستیک، مقدار لحظه‌ای مکدی و اطلاعات دیگری مربوط به نماد چارت جاری را بر روی چارت به نمایش می‌گذارد.

  اجزای اصلی اندیکاتور مستر

  اندیکاتور Master پارامتر‌های بسیار زیادی را در چارت نمایش می‌دهد که این پارامتر‌ها با توجه به تصویر بالا عبارت‌اند از:

  1. میزان ارزش دلاری هر لات را در نماد چارت جاری نشان می‌دهد که می‌توان با استفاده از کلیدهای + و – مقدار لات را افزایش یا کاهش داد.
  2. عدد قیمت محلی که در چارت کلیک کردید را نشان داده و مقدار فاصله‌ی آن محل تا قیمت لایو چارت را در واحدهای لات و دلار نشان می‌دهد.
  3. مقدار سواپ در معاملات خرید و فروش برای نماد چارت جاری را نشان می‌دهد.
  4. مقدار عددی آر اس آی به همراه سیگنال آن را نشان می‌دهد. اگر اسم و عدد نشان داده شده در این قسمت سبز رنگ باشد، سیگنال صعودی و اگر قرمز رنگ باشد، سیگنال نزولی خواهد بود. در برخی مواقع اگر اسم و عدد نشان داده شده در این قسمت سفید بود، سیگنال خنثی (بدون جهت‌گیری) خواهد بود.
  5. سیگنال مربوط به میانگین متحرک ساده و نمایی را نشان می‌دهد.
  6. مقدار اسپرد را در واحد لات و دلار نشان می‌دهد.
  7. عدد قیمت محلی که در چارت توسط موس حرکت کنید را نشان داده و تاریخ و ساعت مربوط به آن محل را به شما نشان می‌دهد.
  8. زمان بسته‌شدن کندل جاری بازار را نشان می‌دهد. برای مثال در تصویر بالا ۵ دقیقه و ۴۳ ثانیه تا بسته‌شدن کندل زمان باقی مانده است.
  9. مقدار عددی استوکستیک به همراه سیگنال آن را نشان می‌دهد. اگر اسم و عدد نشان داده شده در این قسمت سبز رنگ باشد، سیگنال صعودی و اگر قرمز رنگ باشد، سیگنال نزولی خواهد بود. در برخی مواقع اگر اسم و عدد نشان داده شده در این قسمت سفید بود، سیگنال خنثی (بدون جهت‌گیری) خواهد بود.
  10. مقدار عددی مومنتم بازار به همراه سیگنال آن را نشان می‌دهد. اگر اسم و عدد نشان داده شده در این قسمت سبز رنگ باشد، سیگنال صعودی و اگر قرمز رنگ باشد، سیگنال نزولی خواهد بود. در برخی مواقع اگر اسم و عدد نشان داده شده در این قسمت سفید بود، سیگنال خنثی (بدون جهت‌گیری) خواهد بود.
  11. با کلیک روی +z و -z میتوان زوم چارت را تغییر داد.
  12. با کلیک روی تایم‌فریم‌های مختلف می‌توان تایم‌فریم چارت جاری را تغییر داد.
  13. مقدار عددی سی سی آی به همراه سیگنال آن را نشان می‌دهد. اگر اسم و عدد نشان داده شده در این قسمت سبز رنگ باشد، سیگنال صعودی و اگر قرمز رنگ باشد، سیگنال نزولی خواهد بود. در برخی مواقع اگر اسم و عدد نشان داده شده در این قسمت سفید بود، سیگنال خنثی (بدون جهت‌گیری) خواهد بود.
  14. مقدار عددی مکدی به همراه سیگنال آن را نشان می‌دهد. اگر اسم و عدد نشان داده شده در این قسمت سبز رنگ باشد، سیگنال صعودی و اگر قرمز رنگ باشد، سیگنال نزولی خواهد بود. در برخی مواقع اگر اسم و عدد نشان داده شده در این قسمت سفید بود، سیگنال خنثی (بدون جهت‌گیری) خواهد بود.

  تنظیمات اندیکاتور Master

  در قسمت تنظیمات اندیکاتور می‌توان پارامترهای مختلفی را تغییر داد اما متاسفانه با توجه به تست‌هایی که انجام شد، تنها ۴ پارامتر از این پارامترها قابل تغییر بوده و بقیه هیچ تاثیری روی عملکرد اندیکاتور نداشتند. این ۴ پارامتر عبارت‌اند از:

  1. ?is your currency symbol (€ $ ?) at the Right: در این بخش از تنظیمات می‌توانید تنظیمات مربوط به نمایش علامت دلار را در اجزای مختلف اندیکاتور از سمت راست عدد به سمت چپ آن انتقال دهید.
  2. Resistance Line Color (1): این بخش مربوط به تنظیمات رنگ پیوت فیبوناچی نشان‌داده شده در چارت است.
  3. Support Line Color (1): در این بخش نیز می‌توانید تنظیمات رنگ پیوت کلاسیک نشان‌داده شده در چارت را تغییر دهید.
  4. Show Ask Line: با استفاده از این گزینه می‌توانید تنظیمات مربوط به نمایش یا عدم نمایش خط قیمت Ask را تعیین کنید.

  در بخش تنظیمات رنگ اجزای اندیکاتور نیز می‌توانید رنگ برخی از اجزا و خطوط رسم‌ شده توسط اندیکاتور را تغییر دهید.

  دانلود اندیکاتور Master

  برای دانلود این اندیکاتور می‌توانید از قسمت پایین بر روی گزینه “دانلود Master” یا سمت چپ تصویر بر روی گزینه “دانلود کنید” کلیک کنید. همچنین می‌توانید در صفحه “بانک دانلود” علاوه بر مشاهده اندیکاتور Master، لیست اندیکاتورهای پرطرفدار فارکس را نیز مشاهده کنید.

  فهرست مطالب
   برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

   ممکن است دوست داشته باشید

   بروکرهای منتخب
   یو اس جی
   روبوفارکس
   ارانته
   آمارکتس
   آلپاری
   اچ وای سی ام
   صرافی‌های منتخب
   کوکوین
   کوینکس
   نوبیتکس
   بینگ ایکس
   اکسیر
   والکس

   این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.