پیش‌بینی قیمت BNB تا پایان سال 2022

بازار کریپتوکارنسی سرانجام پس از بحران ناشی از فروپاشی صرافی FTX بهبود می‌یابد. یکی از ارزهای که قیمت آن در یک ماه گذشته رشد مثبتی داشته بایننس کوین (BNB) است. تمام نمودارهای این ارز دیجیتال رشد مثبت را نشان می‌دهد.

اما تخمین زده می‌شود که قیمت BNB تا پایان سال به قیمت 289.4 دلار برسد. اگر تخمین انجمن ارز دیجیتال کوین‌مارکت‌کپ که نتیجه 768 رای داده شده است درست باشد، قیمت این ارز تا پایان سال میلادی 2.12 درصد نسبت به قیمت فعلی کمتر خواهد بود. قیمت فعلی این ارز 295.66 دلار است.

علی‌رغم عدم خوش‌بینی نسبت به قیمت آینده BNB اما آدرس فعال کیف پول‌های این ارز دیجیتال به 1.27 میلیون رسیده است که نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران زیادی تمایل به خرید این ارز دیجیتال دارند. BNB فعال‌ترین بلاک‌چین از نظر کیف پول فعال است. در رتبه‌های بعدی MATIC با 834000 و Fantom با 457000 آدرس فعال قرار دارند.

BNB در حال حاضر با قیمت 295.66 دلار معامله می‌شود و قیمت آن 12.62 رشد روزانه داشت. این ارز دیجیتال در یک هفته گذشته 9.16 درصد رشد کرد. رشد ماهانه BNB نیز مثبت و برابر 8.53 است.

ارزش کل بازار این رمزارز 47.29 میلیارد دلار است و چهارمین ارز دیجیتال بازار کریپتوکارنسی است.

این تخمین قیمت براساس رای کاربران سایت ‌کوین‌مارکت‌کپ است و این برآورده تضمین کننده قیمت در پایان سال 2022 نیست.

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.