بزرگترین رویداد جهانی فارکس در راه است! | iFX EXPO Dubai 2023

رویداد iFX EXPO Dubai در تاریخ 16-18 ژانویه 2023 در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می‌شود. با تعدا رزرو غرفه‌ها و حمایت‌های مالی بی‌سابقه‌ای که تا این لحظه از آن انجام شده، انتظار می‌رود این نمایشگاه بزرگترین رویداد EXPO iFX باشد که تا کنون در منطقه خاورمیانه برگزار خواهد دشد. 

news 24 11 2022 1 12

iFX EXPO Dubai 2023 نسبت به دوره‌های قبلی 40 درصد غرفه بیشتر خواهد داشت و پذیرای حدود 3500 شرکت کننده از سراسر جهان خواهد بود.

با گذشت بیش از 10 سال از تاریخ اولین رویداد iFX EXPO، این رویداد توانسه بیش از 2000 غرفه‌دار و بیش از 50000 شرکت‌کننده از سراسر جهان را گرد هم آورد. این نمایشگاه به عنوان یک رویداد برای تبادل اطلاعات و بررسی آخرین دستاوردهای صنعت فارکس شناخته می‌شود.

در طول 2 روز نمایشگاه، متخصصان صنعت فارکس با مشتریان و همکارانی از بیش از 120 برند پیشرو در این حوزه ملاقات خواهند کرد، فرصت‌های تجاری جدید را کشف می‌کنند و با بیش از 100 متخصص صنعت تبادل اطلاعات می‌کنند.

اکسپو دبی را می‌توان یکی از مهمترین رویدادهای فارکس در جهان دانست که بروکرهای فارکس و دیگر فعالان این حوزه را در یکجا گرد هم می‌آورد. شرکت Exness به عنوان شریک رسمی جهانی در این دوره حضور دارد. علاوه بر این، غول های صنعتی بزرگی مانند ZuluTrade، MultiBank Group B2Broker، ADSS، OneZero و بسیاری دیگر از فعالان حوزه فارکس اسپانسر این رویداد هستند.

لیست کامل غرفه‌داران و حامیان مالی iFX EXPO Dubai 2023 در وب سایت رسمی این نمایشگاه قابل مشاهده است.

شرکت کنندگان در iFX EXPO عبارتند از:

  • شرکت‌های ارائه دهنده فناوری و خدمات صنعت فارکس
  • صرافی‌های رمزارز و فعالان و بلاک چین
  • بروکرهای فارکس خرده فروشی و نهادی
  • شرکت‌های پرداخت، بانک ها و ارائه دهندگان نقدینگی
  • شرکت‌های وابسته و IB ها
  • قانون گذاران و تنظیم کننده‌ها
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.