پیش‌بینی قیمت لایت کوین تا پایان سال 2022

پس از فروپاشی صرافی FTX یکی از ارزهای دیجیتال که توانست روند صعودی خود را حفظ کند لایت کوین بود و حتی در 22 نوامبر قیمت آن 10 درصد رشد کرد و جزء برترین رمزارزهای بازار شد.

به نظر می‌رسد با توجه به شرایط فعلی بازار کریپتوکارنسی، رشد لایت کوین نظر برخی از سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرد و آن‌ها به دنبال رسیدن به سطح بالاتری از قیمت هستند.

سایت کوین‌مارکت‌کپ با استفاده از ابزارهای خود پیش‌بینی کرد که قیمت لایت کوین تا 31 دسامبر سال 2022 به قیمت 58.36 دلار می‌رسد.

اگر این پیش‌بینی درست باشد قیمت لایت کوین تا پایان سال میلادی کاهش قیمت 16.99 دلاری نسبت به قیمت حال حاضر خود تجربه خواهد کرد. در زمان نوشتن این مطلب قیمت لایت کوین 70.01 دلار است.

پلتفرم تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال LunarCrush در 21 نوامبر اعلام کرد:

در حالی که بازار ارزهای دیجیتال یک روز نزولی دیگر را امروز تجربه کرد، لایت کوین با فعالیت مثبت اجتماعی بازار نسبت به دیگر شرکت‌های بزرگ، به طرز شگفت‌آوری خوب عمل می‌کند.

کریستوفر اینکس، اقتصاددان و معامله‌گر ارزهای دیجیتال در 22 نوامبر تاکید کرد که لایت کوین ممکن است 45 تا 55 درصد دیگر رشد را تجربه کند.

همچنین رئیس President of Bianco Research LLC، جیم بیانکو، لایت کوین را به عنوان ارز دیجیتالی که بهترین عملکرد را در زمان فروپاشی FTX داشت معرفی کرد.

در حال حاضر لایت کوین با قیمت 70.01 دلار معامله می‌شود که 14.34 درصد نسبت به 24 ساعت گذشته و 18 درصد نسبت به هفته گذشته قیمت آن افزایش یافته است. ارزش کل بازار این رمزارز در حال حاضر 5 میلیارد دلار است.

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.