مسابقه 180 هزار دلاری بروکر ویندزور همچنان ادامه دارد!

مسابقه بزرگ معامه‌گر برتر بروکر ویندزور همچنان ادامه دارد. این مسابقه شامل 6 دوره می‌شود که در هر دوره به 10 معامله‌گر برتر که بیشترین امتیاز را کسب کرده باشند جوایز نقدی تعلق خواهد گرفت. امتیازها بر اساس تعداد معاملاتی که انجام داده‌اید و طبق قوانین بروکر به شما داده خواهد شد.

در پایان هر ماه 10 نفر انتخاب شده و در مجموع 30000 دلار به آنها پاداش داده خواهد شد. این جوایز در هر طرح وفاداری متفاوت است و از حداقل 100 دلار تا 10000 دلار برای هر نفر در نظر گرفته شده است.

این مسابقه چهار طرح دارد که هر کدام قوانین مخصوص به خود را داشته و شما باید با توجه به توانایی خود در هر کدام که مایل هستید شرکت کنید. به طور مثال در طرح نقره‌ای، معامله‌گرانی که طی یکماه بین 0 تا 20 لات معامله کرده باشند، 0.2 امتیاز به هر لات آنها امتیاز داده می‌شود. در پایان ماه نفر اول 2000 دلار، نفر دوم 1000 دلار، نفر سوم 500 دلار و… جایزه دریافت می‌کنند.

لازم به ذکر است که این مسابقه تا تاریخ 01/03/2023 ادامه خواهد داشت. برای مشاهده جزئیات تکمیلی، به منبع خبر در زیر مراجعه نمایید.

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.