قیمت لحظه‌ای و تحلیل تکنیکال بایننس کوین| Binance Coin

سیگنال اتوماتیک

ابزار فوق به صورت کاملا اتوماتیک بر اساس اندیکاتورهای مختلف به شما پیشنهاد خرید یا فروش می‌دهد. هرچه تعداد اندیکاتورهای بیشتری سیگنال نشان‌داده شده را تایید کنند بهتر است.

هشدار: اکیدا توصیه می‌کنیم به سیگنالهای اتوماتیک اندیکاتورها اکتفا نکنید و صرفا از آنها به عنوان تاییدی بر تحلیل خود استفاده نمایید.

چارت تحلیل تکنیکال

بایننس کوین (BNB) چیست؟

بایننس کوین ارز دیجیتالی است که توسط صرافی بایننس منتشر شد، و با نماد BNB معامله می‌شود. از ژوئن 2021، بایننس بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان است، که بیش از 1.4 میلیون تراکنش در ثانیه را پشتیبانی می‌کند. این ارز دیجیتال بیشتر برای پرداخت هزینه‌های تراکنش‌ها در صرافی‌ها از جمله بایننس، مورد استفاده قرار میگیرد.

بایننس به عنوان یک توکن برای پرداخت کارمزد‌های معاملاتی در سال ۲۰۱۷ ایجاد شد. اما استفاده از بایننس کوین به برنامه‌های کاربردی متعدد، و در تعداد زیادی از پلتفرم‌ها گسترش یافته است. به عنوان مثال، برای پرداخت هزینه‌های تراکنش در Binance.com، Binance DEX و Binance Chain استفاده می‌شود.

از دیگر موارد استفاده BNB میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پرداخت‌ در وبسایت‌های مختلف مانند Crypto.com، Monetha و HTC
  • برای رزرو اقامتگاه‌های مسافرتی مانند TravelbyBit، Trip. io، و Travala.com
  • برای اهداف سرگرمی (هدایای مجازی، بسته‌های کارت هدیه، کارت‌های قرعه کشی)
  • پرداخت هزینه خدمات آنلاین (BitTorrent، Canva، Storm)
  •  اهداف مالی (از ETHLend وام بگیرید، یا در Moeda سرمایه‌گذاری کنید)

بایننس کوین همچنین توسط پلتفرم، اپلیکیشن موبایل و کارت نقدی VISA موناکو پشتیبانی می‌شود.

تمامی این موارد باعث شده که در حال حاضر این ارز دیجیتال از ارزش بالایی برخوردار باشد به طوری که سومین رمزارز با ارزش بازار کریپتو بحساب می‌آید.

برای خرید و فروش این رمز ارز، می‌توانید از صرافی‌های معتبر ارز دیجیتال موجود استفاده کنید.

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.