چارت زنده و تحلیل تکنیکال دوج‌ کوین | Dogecoin

سیگنال اتوماتیک

ابزار فوق به صورت کاملا اتوماتیک بر اساس اندیکاتورهای مختلف به شما پیشنهاد خرید یا فروش می‌دهد. هرچه تعداد اندیکاتورهای بیشتری سیگنال نشان‌داده شده را تایید کنند بهتر است.

هشدار: اکیدا توصیه می‌کنیم به سیگنالهای اتوماتیک اندیکاتورها اکتفا نکنید و صرفا از آنها به عنوان تاییدی بر تحلیل خود استفاده نمایید.

چارت تحلیل تکنیکال

آخرین تحلیل‌ تکنیکال دوج کوین

DOGEUSDT cover 1

تحلیل روزانه چارت دوج کوین در شنبه 12 آذر | DOGEUSDT

دوج کوین در امروز 12 آذر ۱۴۰۱ (3 دسامبر ۲۰۲۲) کمی از قدرت روند صعودی خودش کاسته و به خط روند خودش رسیده است.

تحلیل تکنیکال دوج کوین در تایم فریم 4ساعته نشان می‌دهد که قیمت دقیقا روی خط روند حرکت می‌کند و آماده تصمیم گیری برای صعود دوباره تا محدوده سقف قبلی یعنی محدوده 0.11 دلار می‌شود. همچنین احتمال شکست خط روند و رسیدن به سطوح حمایتی پیش‌رو که مهم‌ترین سطوح آن محدوده‌های 0.095 و 0.09 هستند را باید در نظر داشت.

dogeusdt 4h 3dec
چارت معاملاتی جفت ارز DOGEUSDT در تایم‌ فریم 4ساعته

به نظر می‌رسد اگر دوج کوین بتواند بالای مقاومت قبلی (محدوده 0.094 تا 0.095) حمایت شود و خود را تثبیت کند می‌تواند روند صعودی دوباره‌ای را شروع کند.

در تایم فریم 1ساعته نیز شرایط مشابهی برقرار است. این رمزارز همچنان در تلاش است تا از روی خط روند صعودی خود حمایت شود و به سمت سقف قبلی خود حرکت کند.

dogeusdt 1h 3dec
چارت معاملاتی جفت ارز DOGEUSDT در تایم فریم 1ساعته

همچنین در محدوده 0.095 نیز حمایت خوبی را در تایم فریم‌های بالاتر دارد. در هر حال باید نظاره کرد و دید که با این خط روند چه رفتاری انجام می‌دهد.


Dogecoin چیست؟

دوج کوین (DOGE) یک ارز دیجیتال همتا به همتا و منبع باز است. دوج کوین یک شت کوین کوین است. شت کویت به آلت کوین‌هایی گفته می‌شود که پشتوانه‌ای ندارند و ریسکپذیر می‌باشند. Dogecoin در دسامبر ۲۰۱۳ راه‌اندازی شد. این رمزارز تصویر یک سگ از نژاد شیبا اینو را به عنوان لوگوی خود انتخاب کرده است.

با وجود اینکه دوج کوین به عنوان یک شوخی ساخته شد، اما در بین مردم طرفداران زیادی دارد. همچنین بلاک چین Dogecoin هنوز هم شایستگی دارد. فناوری زیربنایی آن از Litecoin برگرفته شده است. ویژگی‌های قابل توجه Dogecoin که از الگوریتم رمزگذاری استفاده می‌کند، قیمت پایین و عرضه نامحدود آن است.

Dogecoin به عنوان یک شوخی شروع شد، اما پس از پیدایش آن، طرفداران زیادی پیدا کرد. در اواخر سال ۲۰۱۷، همراه با افزایش قیمت ارزهای دیجیتال، این رمز ارز هم با افزایش قیمت روبرو شد. پس از ترکیدن حباب در سال ۲۰۱۸، Dogecoin مقدار زیادی از ارزش خود را از دست داد. با این وجود هنوز هم حامیان خود را دارد که آن را معامله می‌کنند و از آن برای دریافت انعام در توییتر و ردیت استفاده می‌کنند.

از دیگر دلایل محبوبیت این میم کوین، طرفداری ایلان ماسک، بنیانگذار شرکت اسپیس ایکس و تسلا می‌باشد.

کاربران می‌توانند دوج کوین را در صرافی‌های ارز دیجیتال خرید و فروش کنند.

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.