چارت زنده و تحلیل تکنیکال اتریوم | Ethereum

سیگنال اتوماتیک

ابزار فوق به صورت کاملا اتوماتیک بر اساس اندیکاتورهای مختلف به شما پیشنهاد خرید یا فروش می‌دهد. هرچه تعداد اندیکاتورهای بیشتری سیگنال نشان‌داده شده را تایید کنند بهتر است.

هشدار: اکیدا توصیه می‌کنیم به سیگنالهای اتوماتیک اندیکاتورها اکتفا نکنید و صرفا از آنها به عنوان تاییدی بر تحلیل خود استفاده نمایید.

چارت تحلیل تکنیکال

آخرین تحلیل‌ تکنیکال اتریوم

تحلیل روزانه چارت اتریوم در پنچ شنبه ۵ آذر | ETHUSDT

تحلیل روزانه چارت اتریوم در شنبه ۵ آذر | ETHUSDT

تحلیل چارت اتریوم در تایم فریم روزانه و در پنچ شنبه ۵ آذر | ETHUSDT
چارت معاملاتی جفت ارز ETHUSDT در تایم فریم روزانه

تحلیل تکنیکال چارت روزانه اتریم نشان می‌دهد، اتر نتوانست در تاریخ 22 نوامبر سطح حمایتی قوی خود را در نزدیکی 1073 دلار بشکند ولی این رمزارز توانست در تاریخ 24 نوامبر از خط روند نزولی خود عبور کرد. این حرکت نشان می‌دهد گاوها در حال تلاش برای بازگشت هستند. جفت ارز ETHUSDT می‌تواند در مرحله بعدی تا میانگین متحرک نمایی 20 روزه (که اکنون در محدوده 1248 دلار قرار دارد) افزایش یابد که سطح مهمی است و باید مراقب آن بود. اگر خریداران بتوانند این سطح را بشکنند، این جفت ارز می‌تواند به سمت خط مقاومت الگوی کانال نزولی صعود کند. از سوی دیگر، پایین بودن قیمت از میانگین متحرک نمایی 20 روزه نشان می‌دهد که احساسات در بازار منفی است و معامله‌گران زیادی در حال فروش ارزهای دیجیتال خود هستند. در مرحله بعدی خرس‌ها تلاش خواهند کرد تا قیمت را به خط حمایت کانال بکشند. اگر این حمایت شکست بخورد، اتر می‌تواند به منطقه حمایت بحرانی بین 1000 تا 881 دلار سقوط کند. در این صورت گاوها ممکن است مجبور شوند دوباره از اتر با پشتیبانی کلیدی 1000 دلاری دفاع کنند. هر نقطه ضعفی در آنجا ممکن است فاجعه‌ای برای این ارز دیجیتال به همراه داشته باشد، زیرا سقوط ارزش اتر به سه رقمی تمام امیدها برای بهبودی سریع روند نزولی فعلی را از بین می‌برد.

اتریوم چیست؟

اتریوم پلتفرمی است که از فناوری بلاک چین پشتیبانی می‌کند. این پلتفرم به عنوان ارز دیجیتال اتریوم یا ETH شناخته شده است. اتریوم یکی از امن‌ترین ارزهای دیجیتال موجود می‌باشد که آن را مدیون فناوری بلاک چین است. همین امنیت باعث شده تا اتریوم جز ارزهای دیجیتال ارزشمند در بازار رمزارزها شود. اتریوم بعد از بیت کوین، دومین ارز دیجیتال با ارزش است.

اتریوم همچنین از برنامه‌های غیرمتمرکز، که با نام dApps شناخته می‌شود، پشتیبانی می‌کند. قرارداد‌های هوشمند، که از پلتفرم اتریوم منشا گرفته‌اند، جز اصلی نحوه عملکرد این پلتفرم هستند. 

چگونه اتریوم را معامله کنیم؟

برای خرید، فروش و معامله اتریوم باید از صرافی‌های ارزهای دیجیتال استفاده کنید. همه صرافی‌های معتبر اتریوم را پشتیبانی می‌کنند، و به راحتی می‌توانید نسبت به خرید و فروش اتریوم اقدام کنید.

اتریوم اغلب با بیت کوین مقایسه می‌شود. در حالی که این دو ارز دیجیتال شباهت‌های زیادی دارند، سرمایه‌گذاران باید به تفاوت‌های آنها نیز توجه کنند.

اتریوم به عنوان”بلاک چین قابل برنامه‌ریزی در جهان” توصیف می‌شود که می‌تواند به عنوان یک شبکه الکترونیکی و قابل برنامه‌ریزی با برنامه‌های کاربردی بسیاری عمل کند. در مقابل، بلاک چین بیت کوین تنها برای پشتیبانی از ارز دیجیتال بیت کوین ایجاد شد.

کل تعداد بیت کوین‌های موجود ۲۱ میلیون است. در مقابل مقدار ETH که می‌تواند ایجاد شود نامحدود است، اگر چه تعداد استخراج سالیانه آن محدود است. تعداد کل اتریوم در گردش در پایان سال ۲۰۲۱ بیش از ۱۱۸ میلیون بود.

برای مشاهده لیست صرافی‌های معتبر، و همچنین ثبت نام در آنها جهت خرید و فروش اتریوم، از این صفحه بازدید کنید.

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.