قیمت لحظه‌ای و تحلیل تکنیکال لایت کوین | Litecoin (LTC)

سیگنال اتوماتیک

ابزار فوق به صورت کاملا اتوماتیک بر اساس اندیکاتورهای مختلف به شما پیشنهاد خرید یا فروش می‌دهد. هرچه تعداد اندیکاتورهای بیشتری سیگنال نشان‌داده شده را تایید کنند بهتر است.

هشدار: اکیدا توصیه می‌کنیم به سیگنالهای اتوماتیک اندیکاتورها اکتفا نکنید و صرفا از آنها به عنوان تاییدی بر تحلیل خود استفاده نمایید.

چارت تحلیل تکنیکال

آخرین تحلیل‌ تکنیکال لایت کوین


لایت کوین (LTC) چیست؟

لایت کوین (LTC) یک ارز دیجیتال است که در سال ۲۰۱۱، دو سال پس از بیت کوین، توسط یک مهندس سابق گوگل به نام چارلی لی تأسیس شد. مانند بیت کوین، لایت کوین بر اساس یک شبکه پرداخت جهانی منبع باز فعالیت می‌کند که توسط هیچ مرجع مرکزی و نهادی کنترل نمی‌شود. لایت کوین از جنبه‌هایی مانند نرخ تولید بلوک، سریعتر از بیت کوین است.

لایت کوین یکی از اولین آلتکوین‌ها است که از کد منبع باز اصلی بیت کوین استفاده می‌کند.

این ارز دیجیتال در ابتدا رقیب قدرتمندی برای بیت کوین بود. با این حال، از آنجایی که بازار ارز‌های دیجیتال در سال‌های اخیر با رمزارزهای جدید زیادی روبرو بوده، محبوبیت Litecoin تا حدودی کاهش یافته است.

زمانی که لی اولین بار لایت کوین را در یک انجمن محبوب بیت کوین معرفی کرد، آن را «نسخه لایت بیت کوین» نامید. به همین دلیل، لایت کوین بسیاری از ویژگی‌های مشابه بیت کوین را دارد، در حالی که برخی از جنبه‌های دیگر را که تیم توسعه احساس می‌کرد می‌تواند بهبود بخشد، با آن تطبیق داده.

در نوامبر ۲۰۲۱، یک لایت کوین حدود ۲۱۵ دلار ارزش داشت، که آن را به چهاردهمین رمزارز بزرگ تبدیل کرده بود. ارزش بازار لایت کوین نزدیک به ۱۵ میلیارد دلار می‌باشد.

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.